Založiť webovú stránku alebo eShop

Úvod

Vítajte na našej internetovej stránke, založenej pri príležitosti usporiadania 5.Slovenského dňa nepočujúcich 2013, a zároven osláv organizovanej činnosti Nepočujúcich v Dunajskej Strede, a chcel by som Vám pozvať na SDN, ktorý sa bude konať dňoch 18.10.-19.10.2013 v Dunajskej Strede. A neskôr chceme Vám poslať informácie o tom kde sa bude konať jednotlivé športy aj bude zábava.
 

Drahí priatelia,

pozývame vás zúčastniť sa na celoštátnej akcii Slovenského zväzu nepočujúcich - Slovenský  deň nepočujúcich 2013 - ktorý sa bude konať v Dunajskej Strede v dňoch 18.-19.10.2013.

Presný program nájdete v prílohe - plagát k SDN 2013. Každý si môže vybrať ten svoj program a zúčastniť sa.

Samozrejme organizátori - Dunajský spolok nepočujúcich - na vás myslia a zabezpečili podmienky, aby ste sa mohli prihlásiť na ubytovanie aj stravovanie, ak by ste sa rozhodli stráviť s nami celý dvojdňový program SDN 2013. Formuláre - prihlášky nájdete v prílohe.

V ďalšom období budeme ešte informovať, priebežne aj na www.dssn.weblahko.sk. Pripravíme tiež vreckový letáčik, ktorý bude distribuovaný po Slovensku. Bude určený pre všetkých nepočujúcich z rôznych organizácií, aby ste mali dostatok informácií, kde máte ísť  a  kedy, zaujímavé informácie, ktoré by ste mali vedieť a podobne.

Túto významnú udalosť nenechajte ujsť a rozpošlite tento email ostatným, svojim priateľom a známym, aby sa oni mohli tiež sa zúčastniť takisto ako vy. Niektorí neovládajú internet, preto kľudne si prílohy môžete vytlačiť a vyvesiť, aby aj oni sa mohli tiež zúčastniť.

Všetci ste vítaní a tešíme sa na vás.

Stretneme sa v októbri 2013 v Dunajskej Strede!!!

Váš organizačný tím

Dunajský spolok nepočujúcich

 http://dssn.weblahko.sk/ds_plagat_a4_press_1_.pdf

 
 

   

 

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

TOPlist